Zaměstnanci platí a spoří chytře

PalmApp je služba, která vylepšuje finanční pohodu a vytváří skutečnou hodnotu pro Vaše zaměstnance. Umožněte jim okamžitý přístup k odpracované mzdě, finančnímu vzdělávání a v neposlední řadě i možnost získat třeba i 3 970 Kč díky placení virtuální platební PalmApp.Kartou! od Mastercard.

S NAŠIMI PARTNERY SE STARÁME O FINANČNÍ ZDRAVÍ:

Snížení fluktuace

Díky tomuto benefitu vaši zaměstnanci budou spokojenější a snížíte riziko jejich odchodu.

Finanční zdraví

Dle studie 75 % respondentů dokáže lépe hospodařit s rodinným rozpočtem. Budoucnost bez finančního stresu.

Zvýšení počtu uchazečů

Získejte konkurenční výhodu v regionu i v celé ČR. S PalmApp dokážete až zdvojnásobit počet uchazečů.

Více peněz pro zaměstnance

Dejte zaměstnancům možnost získat třeba i 3 970 Kč díky placení virtuální platební PalmApp.Kartou!

Co to je
PalmApp
a PalmApp.Karta
?PalmApp. Tento digitální nástroj není jen další benefit, ale strategická investice do finančního zdraví a spokojenosti Vašeho týmu. Na trhu žádný podobný produkt dnes nenajdete. Co konkrétně s PalmApp získáte?  

  • 2% cashback s virtuální platební kartou Mastercard: Umožněte zaměstnancům vydělat peníze při každém nákupu, které mohou převést například do penzijního spoření, investic nebo třeba na charitu. Nebo jednoduše na svůj bankovní účet. Plošně – bez složité aktivace – bez speciálních podmínek.  

  • Flexibilní přístup k výplatě: S PalmApp mají zaměstnanci možnost vybrat si část své odpracované mzdy dříve. Každého z nás občas zaskočí nečekaný výdaj.  

  • 24/7 AI asistentka EWA: EWA je k dispozici kdykoli, aby poradila ohledně správy nejen osobních financí, ale také s HR informacemi z Vaší firmy. Už žádné složité hledání na intranetu. Prostě se ji zeptejte Vaším hlasem.  

  • Finanční workshopy s expertem Janem Müllerem: Pravidelné tipy a rady na hospodaření s financemi přímo v aplikaci a možnost účastnit se exkluzivních workshopů. 

Jak na to?
Je to jednoduché!

Pro zaměstnance je PalmApp hračkou – stačí si stáhnout jednoduchou mobilní aplikaci.

A pro firmy? Také! Bezpečně napojíme Váš docházkový a mzdový systém a Vy získáte přístup k přehledům v Admin portálu. Spolupracujeme s desítkami systémů a není problém ani v případě, že docházkový systém nemáte. Od toho máme PalmApp.Now!, díky kterému je integrace hotová do 24 hodin a bez implementace do Vašich systémů.

Máte již JOBku
nebo Sodexo?

Integrace s našimi benefitními partnery je ještě jednodušší! V aplikaci JOBka nás najdete jako jednu z dlaždice benefitů pro zaměstnance a v Sodexu nás najdete v jejich Cafeterii. Napojení je bezpečné a rychlé.

 
NAŠI KLIENTI, KTERÝM ZÁLEŽÍ NA FINANČNÍM ZDRAVÍ SVÝCH ZAMĚSTNANCŮ:

Naši klienti pečují o finanční zdraví svých zaměstnanců

Zajímá Vás, jak si naši klienti poradili se zdlouhavým a drahým náborem, vysokou fluktuací zaměstnanců a nízkou produktivitou? Přečtěte si případové studie o službě EWA. Další případové studie s využitím virtuální platební karty pro Vás připravujeme. 

 

Jak Fehrer aktivně chrání své zaměstnance před půjčkami
a zadlužováním

Výrobní firma v České Lípě s 1300 zaměstnanci. 

Nicotrans plně nahradil zálohy na mzdy službou PalmApp, méně administrativy a více výhod pro zaměstnance

Logistická společnost s pobočkami v Českých Budějovicích, Modelticích a Olomouci s 400 zaměstnanci.

SCONTO Nábytek pomocí PalmApp chrání své zaměstnance před nevýhodnými krátkodobými půjčkami a JOBka digitalizuje interní komunikaci a interní papírové procesy

V České republice funguje 9 poboček, které jsou nejen prodejnami, ale jejichž součástí jsou i rozsáhlé skladové prostory.

Toto není závazná nabídka. Tato webová stránka slouží pouze pro potřeby průzkumu trhu a určení finální specifikace produktu.